HAKKIMIZDA

Türkiye ve bölgesinin e-ticaret platformu turkbazaari.com olarak,  onlarca kategoride, yüzlerce ürün çeşidini müşterilerimizle buluşturuyoruz. 5 kişilik (şimdilik) ekibimizle sizlerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışmaya devam ediyoruz.

Hepsibazaar.com 2021 yılında kurulmuştur. Ticaret hayatına yıllar önce giriş yapmış ancak bunu sanal ortam hayatına geçirebilmek zaman almıştır.  Hepsibazaar.com şimdilik Kozmetik kategorisinde satış yapmakta olsa da ilerleyen zamanlarda kategori ve ürün çeşitliliğini arttıracaktır.

Hepsibazaar.com, müşterilerimizin keyifli ve sorunsuz alışveriş yapabilmesi adına Türkiye’de tanınan firma/şirketlerle birlikte çalışmayı hedeflemektedir.

Bu yolculuğumuzda bize destek veren ve güvenen müşterimize şükranlarımızı sunuyoruz.

 

MİSYONUMUZ

Doğru kalite-fiyat oranını saplayarak, geniş ürün yelpazesine ulaşıp ve tüketicilerimize beklentilerinin en üst düzeyde karşılamaktır.

 

VİZYONUMUZ

Kaliteli, yenilikçi ve farklı ürünleri, Türkiye’nin her köşesindeki tüketicilerimizle buluşturup, müşterilerin kendilerini iyi ve keyifli hissedeceği ürünleri sunarak e-ticaret sektöründe tanınan ve tercih edilen marka olmak.

Menü